Nadia - zdjęcie

Nadia

   Nadia to rasowa haflingerka. Jako numerologiczna dwójka odbiera wpływ Księżyca i Wenus, których oddziaływanie określa się jako silną manifestację żeńskości. Jest skoncentrowana na sobie i przewidywalna. Nadia głośno wyraża swoją dezaprobatę, szczególnie kiedy ktoś naruszy jej przestrzeń osobistą. Świetnie czuje się jedynie ze swoimi słodkimi perfumami, pozostałe nuty wzbudzają w niej odrazę. Ma swojego wybrańca serca, co nie przeszkadza jej kokietować z innym osobnikiem płci męskiej. Jednak ta dama raczej woli tańczyć sama. 
    Kiedyś stylizowała się na Marilyn Monroe. Jej obecny doradca światowej klasy dba jednak o jej oryginalny styl i wspaniały wygląd. Ta klacz o maści izabelowatej i przepięknych blond włosach reprezentuje Zagrodę biorąc udział w akcjach promocyjnych, udziela się również charytatywnie. 
    Na co dzień tak jak pozostałe nasze konie pracuje na zajęciach hipoterapii, jazdach, przejażdżkach, szkółkach, urodzinkach. Porusza się energicznie i jest w dobrej kondycji. Wymaga lekkiej ręki w prowadzeniu, delikatnej łydki i spokojnego oddechu jeźdźca. Chody zmienia płynnie lecz trudno jej utrzymać właściwe tempo. W ujeżdżeniu zgodnie z zasadą, co nie dojedziesz to dowyglądasz zapewne dostałaby najwyższe noty. 
      Marzy o podróży na południowy - zachód. Chętnie odpoczywałaby na padokach w pobliżu wody.

  

Powrót