czcionka:
A A A
kontrast:
A A

 

Wychodząc naprzeciw tym razem rodzicom, a nie jak zwykle mamy w zwyczaju - dzieciom, proponujemy chwilę relaksu w naszym Gabinecie Terapii Dziecięcej "Konik na biegunach".

Wiemy, że niestrudzenie opiekujecie się Państwo swoimi dziećmi. Podnosicie, przenosicie, pomagacie im w czynnościach życia codziennego, a oprócz tego na Waszych barkach spoczywa jeszcze wiele innych spraw i innych "ciężarów". Aby utrzymać Was w dobrej formie i zadbać o to, abyście mogli pomagać swoim pociechom jak najdłużej i jak najwydajniej, zapraszamy na zabiegi masażu relaksacyjno-leczniczego.

Wszystkie nasze problemy, trudności, tłumione emocje, napięcie i stres kumulują się i znajdują swoje odzwierciedlenie w naszym ciele. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniej metody, która pomoże nam uwolnić się od nich. Natomiast ciało utrzymane w dobrej kondycji pomoże lepiej i efektywniej znosić trudy dnia codziennego. Jest ono nierozerwalnie połączone z naszą stroną duchową. Często zaniedbywane z powodu braku czasu. Praca z ciałem, relaksujący dotyk i poświęcenie mu kilku chwil uwagi na pewno poskutkuje lepszym samopoczuciem, większą wydajnością i energią do działania oraz sprawi, że odwdzięczy nam się ono z nawiązką.

Zabiegi będzie wykonywać technik masażysta Anna Brzoza. Pani Anna szkoliła się w bardzo dobrze znanej dwuletniej Integracyjnej Szkole Masażu Leczniczego w Krakowie.
Praktyki odbywała w wielu przychodniach, Małopolskim Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji oraz Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla. Oprócz tego brała udział w różnych szkoleniach np. masażu kamieniami, bańką chińską czy dynamicznym masażu antycellulitowego. Aktualnie nadal poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie. Na co dzień pracuje z dziećmi w stajni prowadząc zajęcia hipoterapii oraz jazdy konnej. Jest stale w ruchu. Bardzo lubi pracę z ciałem i uważa, że opieka nad nim to bardzo potrzebna i ważna rzecz. Od kilku lat próbuje różnych metod, które pozwalają się wyciszyć i zrelaksować. Morsuje, saunuje, chodzi na bosaka, gdzie tylko może. Ma nieustanny kontakt z przyrodą.

 

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach 18:00-21:00

 

Kontakt:  511 898 933

 

Zabiegi masażu relaksacyjnego z elementami klasycznego:

masaż grzbietu i karku                          45min-80zł

masaż karku                                        30min-60zł

masaż głowy                                        30min 60zł

 

 

  

Pozostałe usługi