Zapisy na turnus rehabilitacyjny trwają

24 Kwi 2017


 Turnus rekreacyjno-rehabilitacyjny dla dzieci z rodzicami, w terminach: 01 lipca – 08 lipca oraz  08 lipca- 15 lipca

Konik na biegunach zaprasza na turnus rekreacyjno-rehabilitacyjny

dla dzieci z rodzicami,
w terminach:

01 lipca – 08 lipca
oraz
08 lipca- 15 lipca

 

Cena: 2230 zł za dziecko z rodzicem, a w cenie:

  • 7 noclegów,
  • wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja) - istnieje możliwość uwzględnienia indywidualnej diety dziecka,
  • rehabilitacja ruchowa: 6 x 1h indywidualnych zajęć,
  • hipoterapia: 7 x 45min indywidualnych zajęć,
  • zajęcia animacyjne: 7 x 1-1,5h zajęć grupowych

Za dodatkową opłatą w turnusie może uczestniczyć drugi rodzic lub rodzeństwo. Koszt 7-dniowego pobytu obejmujący nocleg i wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja) dla osoby dorosłej to 700 złotych, dla dziecka to 420 złotych.

 

Miejsce

Pensjonat „GROMADA BIAŁA WODA” zlokalizowany w Pieninach w Jaworkach.

W okolicy atrakcje przyrodnicze i regionalne: rezerwat Biała Woda, Homole, Przełom Dunajca, spływ tratwami, uzdrowisko Szczawnica, bacówki.

 

Program

  • codzienne zajęcia rehabilitacyjne, obejmujące w zależności od potrzeb dziecka ćwiczenia według metody NDT-Bobath, rehabilitację z elementami integracji sensorycznej, usprawnianie równowagi czy koordynacji (1h/dziennie oprócz dnia przyjazdu)
  • codzienne zajęcia hipoterapii; praca zarówno modelem neurofizjologicznym, psycho-pedagogicznym, jak również terapeutyczna jazda konna czy terapia kontaktem z koniem (0,75 h/dzień); możliwość skrócenia zajęć hipoterapii do 0,5 h, co wiążę się z obniżeniem kosztów turnusu
  • zajęcia animacyjne obejmujące zabawy na świeżym powietrzu jak również aktywność w budynku w razie niepogody (1h - 1,5h/dzień)
  • możliwość dokupienia zajęć nauki jazdy konnej dla dorosłych czy rodzeństwa (koszt 30 minutowych indywidualnych zajęć to 50 złotych, mozliwość stworzenia małych grup)

 

Uwaga! 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 maja 2017 r. Do tego dnia należy wpłacić również I ratę za turnus w wysokości 1000 złotych. Kolejna rata płatna do 10 czerwca. 

W turnusie może wziąć udział maksymalnie 7 dzieci. Liczy się kolejność zgłoszeń. Należy od razu deklarować termin turnusu. Część miejsc jest już zarezerwowana.

 

Kontakt i szczegółowe informacje:
Ewa Polańska  668-169-101