czcionka:
A A A
kontrast:
A A

WAKACJE 2020

15 Cze 2020


Wakacyjna oferta zajęć dla dzieci.

PAKIET ZAJĘĆ "MIKSUJ DO WOLI!"

Pakiet składa się z 5 zajęć, dowolnie wybranych spośród poniższych;
hipoterapia - 45 min
terapia integracji sensorycznej - 1h
rehabilitacja ruchowa - 1h
terapia psychologiczna - 1h
terapia ręki - 1 h

Przykładowa konfiguracja pakietu: 1 x hipoterapia + 2 x rehabilitacja ruchowa + 1 x terapia integracji sensorycznej + 1 x terapia psychologiczna.
Koszt jednego pakietu wynosi 380 zł.
Czas przeznaczony na jego wykorzystanie - 1 tydzień.

 

TURNUS "BARDZO DZIKI ZACHÓD"

Wakacyjna propozycja zajęć dla dzieci żądnych przygód, które nie boją się stawić czoła wyzwaniom godnym Winnetou i Old Shatterhand'a. "Bardzo Dziki Zachód" to codzienna dawka zadań dla prawdziwych kowbojów:
- praca na ranczo
- opieka nad stadem koni
- pojedynki kowbojskie
- napad na pociąg
- poszukiwanie złota
- rozpalanie ogniska i przygotowanie strawy

"Bardzo Dziki Zachód" to nie tylko świetna zabawa, ale także nauka kreatywności i samodzielności. 2 godzinne zajęcia odbywać się będą w cyklach 5 dniowych - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-12:00. Minimalna liczba uczestników to 4 osoby, a maksymalna 6 osób.
Koszt turnusu: 650 zł za uczestnika. Termin zostanie ustalony po zebraniu grupy chętnych dzieci.

 

MINI TURNUS TERAPEUTYCZNY

Zajęcia indywidualne z terapeutą, prowadzone na terenie Zagrody Możliwości z wykorzystaniem jej zasobów. Zajęcia o charakterze rekreacyjnym i zabawowym, z uwzględnieniem dysfunkcji dziecka. Zajęcia odbywają się codziennie przez 5 dni i każdorazowo trwają 1 godzinę.
Koszt jednego turnusu wynosi 600 zł. Prowadzenie: Ewa Polańska - instruktor rekreacji, terapeuta integracji sensorycznej, fizjoterapeuta. Godzina rozpoczęcia zajęć - 9:00, terminy turnusu do uzgodnienia.

 

SZKÓŁKA JEŹDZIECKA

Zajęcia jeździeckie dla dzieci od 6 roku życia, podczas których uczestnicy nabywają wiedzę teoretyczną i praktyczną o koniach i ich pielęgnacji, a także przyswajają umiejętności jazdy konnej na poziomie umożliwiającym samodzielne poruszanie się na koniu stępem i kłusem.

Zajęcia odbywają się w 3-osobowych grupach codziennie przez 5 dni i każdorazowo trwają 2 godziny. Koszt jednego turnusu wynosi 500 zł. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku - daty i godziny do ustalenia z instruktorem.
Więcej informacji do uzyskania u pani Anny Brzozy pod numerem telefonu: 511 898 933.

 

Zapisu można dokonać pisząc na adres:

rehanabiegunach@gmail.com lub tel.: 668 169 101.

 

Zapraszamy!